| Noah4823 a întrebat:

"Imi trag puterea din ura, ma hranesc cu frica, eu sunt tipul cel nemerinic", pareri?

14 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

"Îmi trag puterea din ură. Frica mă face puternic. Detest slăbiciunea. Sunt ipocrit şi nemernic." - Cheloo
Sunt versurile mele preferate, e ca un fel de ideal pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand recunosti, esti pe jumatate pe drumul cel bun.mai ai putin.succes si pace.

| Noah4823 explică (pentru UnleashedPsycho):

Si mie imi place foarte mult Cheloo, si sincer il inteleg, motiv pentru care am vrut sa vad si parerea voastra

| Noah4823 explică (pentru anonim_4396):

Nu am spus ca eu sunt ala, prima data cand am auzit asta, am cam stat pe ganduri, dar am decis ca daca urasti nu este modul de a primi ''putere''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce fel de putere vrei; am o carte pe care am cetit-o; Dai vointa iei putere.foarte buna cartea. daca esti crestin.o fi si daca nu esti, dar asta numai tu poti hotara.cat despre puterea lumeasca; Baiazid sultanul ii spunea lui timur lenk cand era tinut intr-o cusca; puterea si marirea sant vise si goana dupa vant.

| HueyFreeman a răspuns:

Leit Yahve.

Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Bine ca recunoaste ca e ipocrit ca unii ma contrazic. laughing

| Rooksee a răspuns:

Da sunt persoane care se hranesc cu lucruri negative.

| reihiuke a răspuns:

Esti dereglat.

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru Mădă0611):

Şi dacă-i ipocrit ce?

| Mădă0611 a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Daca e ipocrit, e ipocrit. laughing

| Noah4823 explică (pentru reihiuke):

Esti un factor inutil pe aceasta pagina, adica esti singurul care nu a inteles nimic din intrebare

| SageKid a răspuns (pentru Noah4823):

Depinde.Daca urasti pe cineva destul de mult(cineva care ti-a facut un rau si vrei sa te razbuni), asta te va ambitiona foarte mult, si vei cauta putere, vei persevera, si in final o vei obtine.