| Zazen a întrebat:

In acest secol de descoperiri uluitoare,omul inteligent mai poate crede ca un magar vorbeste cu un om si chiar ii da sfaturi, sau ca un om poate vietuii intr-un peste timp de mai multe zile? Intreb acestea fiindca sunt descrise in amanunt, in biblie. urmaritihttps://www.youtube.com/watch?v=eWtt9zqsOJA

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Și tu ești un măgar vorbitor.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Pestele acela era mai degraba un submarin.
http://www.dzr.org.ro/......20x250.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| TrăieşteClipa a răspuns (pentru Zazen):

Ala este MrNavarre.

| F?g?ra? a răspuns:

Stai linistit, ca Hristos ne-a adus cea mai tare descoperire...a inviat din morti si s-a jertfit pentru ca noi sa traim bucuria vesnicii! Iar treaba ca magarul vorbeste si da sfaturi unui om, eu nu am auzit...si sunt in domeniu teologic! Pentru a intelege Biblia si a nu cadea in interpretari extreme, trebuie mai intai sa iti cureti sufletul! Si da, Dumnezeu poate face orice minune,,, iar cea mai mare nu este ca un magar sa vorbeasca, ci ca tu sa iti schimbi viata!

| Mașka98 a răspuns:

Acestea nu sunt povesti, ci minuni facute cu ajutorul lui Dumnezeu