| anonim_4396 a întrebat:

În ce găsește plăcere inima voastră?

16 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Inima mea gaseste placere in Caile Domnului.Cand urmez invataturile Lui ma bucur de parca as avea toate comorile! El m-a binecuvantat cu o familie minunata si ii multumesc lui Dumnezeu pentru ca El este Stapanul binecuvant de la care vin toate lucrurile.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Intr-adevar, caile Domnului sunt placerea inimii crestinului!

| Raniia a răspuns:

Sunt fericita si plina de incredere in viitor pentru ca am la carma vietii un Mantuitor atotputernic, care ma va duce cu siguranta la tarmul vesniciei.Inima mea o incredintez Mantuitorului toata viata mea!

| OOOLEOOO a răspuns:

In Jah si spledoare din Zion.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Samaihappy in ceia ce fac cu drag pentru familia mea sa le fie bine, daca imi vad ingerasii fericiti si impliniti, pot sa zic ca menirea mea pe fata Pamantului nu a fost in zadar.
O zi minunata sa ai si sanatate multahappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Pentru copii se merita sa te sacrifici! In fond asta inseamna ca ii iubesti! happy

| 4b a răspuns:

In lucrurile vesnicewinking

| LoveToHate a răspuns:

Moarte

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru LoveToHate):

Nu stii ce spui!

| RAY a răspuns:

Iubire

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pentru ce sau pentru cine?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiinta, cei dragi, si cateva pers care simt ceva care cred ca e iubire din pacate nu stiu ce simt pentru ele

| LegionarulRoman a răspuns:

In dragoste!

| anonim_4396 explică (pentru LegionarulRoman):

Ce fel de dragoste, ca sunt patru tipuri!

| LegionarulRoman a răspuns (pentru anonim_4396):

Dragoste pentru oameni! Pentru oricine! Dar desigur ca va fi mai puternica dragostea pentru Dumnezeu, parinti, sotie si copii