| OctavianDanielMaria a întrebat:

In ce zi a creat Dumnezeu Pulsarii, Quasarii,Piticele albe, Gaurile negre?

13 răspunsuri:
| Meme10Memu a răspuns:

La Geneza 1:1

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Memu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Cerul e universul vazut de pe pamant.

| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Sunt 6000 de secte, religi crestine, mii de interpretari, crestini intre ei se considera erectici

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Memu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

In emisfera nordica se vad niste constelatii iar in emisfera sudica alte constelatii in acelasi timp.

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Memu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Cer, ceruri oricum e bine si inseamna universul vazut din diferite locuri de pe pamant.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca ieri da nu sunt sigur happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă toate emit lumină(Nu știu nimic despre Găurile negre) atunci da, în ziua a 4-a la un loc cu Soarele Luna și ele(Pulsarii, Quasarii, Piticele albe)