| Kobraspumma87 a întrebat:

In mod normal este răspunsul NU.
Nu este voie.
Duminica este zi de odihnă.
Ai timp in alte zile să faci ce trebuia să faci duminică.
De aceia ne bate Dumnezeu.
Aia nu e păcat.
Cealaltă nu e păcat.
Dar voi știți care este păcat și care nu?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Medicamente!

| RAY a răspuns:

Ai dreptate, azi este ziua lui iahve de odihna, la ars cu pacatosi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cum bate dzeu?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stai ca m-am pierdut. Care e raspunsul?

| mentholinks a răspuns:

Este păcat sa pronunți cuvântul păcat fiindcă faci oamenii sa se gândească la păcate și ii ispitești astfel.

| MPersephone a răspuns:

Eu am spalat tricoul in care dorm azi, duminica dimineata. Nu am vrut sa astept sa astept, deoarece e tricoul prietenului meu si dorm in el. Vrei sa spui ca sunt pacatoasa pentru asta? Ne vedem in Iad...stii tu, in caz ca ar exista Iadul.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Nasol ce sa mai zic...