| LanguageMaster a întrebat:

În zilele de astăzi tinerii nu prea mai merg pe la slujbe la biserică?

7 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Nu știu exact la ce referi. Ba se duc. De exemplu eu sunt tanar (21 de ani) si ma duc. Si mai vad suficienti tineri

| LanguageMaster explică (pentru CostinAlamariu):

Voiam să întreb dacă sunt mulți tineri sub 30 de ani prin biserici.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru LanguageMaster):

Sunt destui. Mai ales copii happy

| Werrich a răspuns:

La cultele neo-protestante (penticostali, carismatici, baptisti) e plin de tineri.

| OmulCuÎntrebăriInteresante a răspuns:

Nu, căci satana a avut grija sa umple programa scolara cu propaganda ateista!

| SilentRain a răspuns (pentru OmulCuÎntrebăriInteresante):

Nu poți să dovedești ce afirmi, e aberante ce spui tu

| vasile2222 a răspuns (pentru OmulCuÎntrebăriInteresante):

Vezi ca am auzit ca umbla Satana dupa crestinii care stau pe TPU. Atentie mare!