| Steregoi a întrebat:

Intr-o epoca a informatizarii si a accentuarii necredintei oamenii au multe informatii in fata insa de multe ori aceste informatii nu sunt cele mai importante pentru ei precum stiri politice, economice sau business, sociale, reclame, religie, descoperiri stiintifice neimportante, vedete, nenorociri, cum sa slujeasca pe oamenii bogati si oamenii de rand ajung intoxicati cu astfel de informatii si aproape ca nu mai gasesc energie pentru a gasi informatiile cele mai prioritare si importante. Ce stiri sau informatii neimportante sau neprioritare mai cunoasteti pentru omul de rand si care sunt raspandite in spatiul public?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Stau in Focsani si toate ziarele scriu de marea deschiderii a MC Donalds, cred ca au facut peste 10 reportaje, mi se pare complet neinteresant.