| monkeybusiness a întrebat:

Intrebare pentru cei ce postesc in saptamana aceasta: Inanitia voluntara poate fi considerata un act suicidal?

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Veganii postesc cu zecile de ani si crestinii doar 40 de zile cel mai mult.
Nu moare nimeni stai linistit.
O purificare a organismului nu strica din cand in cand, si o zice unul care nu da doi bani pe intamplarile cu spiridusul 3in 1
din Biblie

| BogdantheDreamer a răspuns:

Da. La fel si doctorul cand prescrie o dieta anume, poate fii anchetat pentru instigare la omor.

| KiszMy a răspuns:

Concret care-i fapta (actul suicidal)?