| Steregoi a întrebat:

Intunericul imaterial absoarbe fotonii sau energia materiei. Cand imbatraneste omul, acesta se indreapta din ce in ce mai mult spre intuneric si de aceea corpul lui se comporta din ce in ce mai mult asemenea intunericului si tinde sa se ingrase fara sa mai elibereze energia captata prin gura din mancare.

Cum comentati?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Intunericul imaterial absoarbe fotonii sau energia materiei.
Așa ceva nu există, este doar o înșiruire de cuvinte fără sens.

| Steregoi explică (pentru sadrian46):

Intunericul din univers este imaterial.