| Adrian_Adi_2000_boec a întrebat:

L-am visat pe bunicul meu (care a murit)...Sa va spun cum s-a intamplat: El statea la o distanta mica de mine si vb cu cineva, dupa el m-a vazut si mi-a zis,, dc nu il bag in seama,, m-am dus la el l-am luat in brate si a inceput sa planga. Si de cand m-am trezit am o stare naspa...eu cu bunicul meu nu eram chiar asa de apropiati, dar dintre toti bunicii la el am tinut mai mult

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

E normal sa ai o astfel de stare pentru ca ti-ai amintit de el. Dar visele nu inseamna nimic, ele apar din mulțimea gândurilor.

| CinevaAnonimă a răspuns:

E doar un vis, nu ai pentru ce sa iti faci griji!

| unprietenaproape a răspuns:

Da i ceva de pomana

Răspuns utilizator avertizat