| OctavianDanielMaria a întrebat:

La cate zile se face Circumcizia la evrei?

9 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

O data la 3 zilelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Uita-te la The Queens 2019 documentary si la GAY USA 1977 documentary si la Drag Race UK Tv series.
In Anglia deja a venit sfarsitul lumii pentru ca e un numar foarte mare de poponari.

| LupusDei1993 a răspuns:

Imediat după naștere

| roty78 a răspuns:

în ziua a opta de la naștere

| roty78 a răspuns:

Sfânta Evanghelie după Luca
Capitolul 2
21.Şi când s-au împlinit opt zile, ca să-L taie împrejur, I-au pus numele Iisus, cum a fost numit de înger, mai înainte de a se zămisli în pântece.

Răspuns utilizator avertizat
| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Doar babele și proștii cred că magii au venit la Isus în ziua când sa născut.
Mergi la siloz și nu te mai uita atâta la poarta nouă.
rolling on the floor