| anonim_4396 a întrebat:

La judecata, satanistii de ce parte or vrea sa fie, de partea lui Dumnezeu, sau tot dincolo?

5 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Norocul satanistilor ca nu exista d-zeu, ghinionul lor ca nu exista satan.

| Zurelin a răspuns (pentru sublime89):

Adica si tu esti unu dintre ei... un sadic retardat

| sublime89 a răspuns (pentru Zurelin):

Esti total pe langa. Citeste pana la capat raspunsul meu, sau e prea lung pentru tine sa citesti un rand?

| iurii75 a răspuns:

Vor fi exact de acea parte unde vor fi și fariseii cșrora Isus le-a spus că-l au de tată pe diavol

| Maxim96 a răspuns:

Satanistii vor fi de-a stanga lui Dumnezeu pentru ca au slujit satanei si impreuna cu satan i-si vor lua plata pentru ca nu L-au acceptat pe Iisus hristos, Mantuitorul lumii.