| EmaS a întrebat:

La Multi Ani, scumpa noastra Raniia!

Pentru ca aduci mereu fericire celor din jur, iti uram o zi plina de bucurii si de surprize care sa te tina tot anul. Domnul sa iti asculte rugaciunile sa te bucuri in mijlocul minunatei tale familii, sa iti dea tot ce iti doreste inima! Haideti sa ne unim gandurile si urarile de bine pentru Raniia.
Haideti

Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Multumesc draga mea Ema, multumesc tuturor celor care m-ati felicitat dovedindu-mi ca nu m-ati uitat si nu numai. Dumnezeu sa va binecuvanteze!
Tot Raniia si pentru voi care nu ma cunoasteti.

| Hombre a răspuns (pentru Raniia):

Dar de ce nu mai activezi, am vazut ca erai de folos pe la cat. Sanatate?

| Raniia a răspuns (pentru Hombre):

Incerc in limita timpului disponibil pe care il mai am la discretie, putina vreme doar, sa profit si sa ma bucur de vacanta
Chiar imi place sa fiu utila si o sa revin.

30 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Inca un an in viata ta, ce poti spune decat ca te iubesc de ziua ta speciala. La multi ani!
Fie ca ziua de astazi sa iti fie plina de rasarituri de soare, zambete si dragoste. La multi ani
Ca si vinul fin, tu devi mai bun o data cu anii. La multi ani!
Un mesaj minunat pentru o persoana minunata de la un prieten minunat. Dintr-un minunat motiv la un moment exceptional de la o minte luminata intr-o dispozitie de exceptie intr-un stil minunat pentru a-ti ura La multi si minunati ani!
Pentru ca aduci mereu fericire celor din jur, iti uram o zi plina de bucurii si de surprize care sa te tina tot anul.
Un cer albastru fara nori, In calea ta sa fie, Sa ai in viata numai flori, Noroc si bucurie. La multi ani

NOname
| NOname a răspuns:

La mulţi ani, Raniia!
http://youtu.be/HOoMWnLxHH4

| RAY a răspuns:

La multi ani, dar n-am mai vazut-o

| Wøodenpints a răspuns:

Sunt singurul care habar nu are cine satan e Raniia?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

La multi ani.Chiar daca habar n-am cine e.thinking

| WhiteLife a răspuns:

La mulți ani binecuvântați, Raniia Domnul să-ți dea înțelepciune și putere ca să-L urmezi pana la sfârșitul călătoriei tale și sa le deschidă urechile și mintea celor din jurul tău ca sa creadă ceea ce le spui și sa se schimbe!

Isaia 43:2-4.

| Exilee a răspuns:

La multi ANi Raniia! happy

PS: pe cat este si ziuata EmaS?big grin

| EmaS explică (pentru Exilee):

Oho! Mai este mult pana departe. In ianuarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GQYsU_meGcM
Buna ziua, aveti un moment sa discutam despre domnul nostru satan?

| ErrorFound a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma tu esti ca Martorii lui Iehova. rolling on the floor

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

Numai despre Dumnezeu, daca doresti, sunt la dispozitia ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Este vreo diferenta intre satan si Dumnezeu?
Pe nici unul nu-l cunosti ci doar ai auzit povesti despre ei.

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

Pe Dumnezeu Il cunosc foarte bine. Am o relatie personala cu El.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Personala de numai poti, de cate ori ai purtat o discutie cu Dumnezeu?laughing
cred ca ati uitat ce inseamna relatie personala.
Pot avea o relatie personala si cu toaleta dupa logica voastra ca nici aia nu-mi raspunde cand ii spun sa isi ridice capacul.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Cam tarziu, dar niciodata nu e prea tarziu.La multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
| AwaZoh98 a răspuns:

La Multi Ani si din partea mea, Raniia! happy

| neaivan a răspuns:

La multi ani

| BlackHAT a răspuns:

Ce caută postul ăsta aici? Şi care domn?

| EmaS explică (pentru BlackHAT):

Pentru ca ea este o buna crestina care da raspunsuri pertinente si ajuta comunitatea TPU!
Domnul Isus, cum care Domn?!

| Hombre a răspuns (pentru EmaS):

O buna crestina va fi numai cand trece testul mantuirii in jacuzzi, pana atunci e in stadiu de invatacel.

| lolium a răspuns (pentru Hombre):

E vreun test de initiere cumva jacuzzi-ul asta laughing ca tot il mentionezi intruna

| lolium a răspuns (pentru EmaS):

Esti ortodoxa?

| Hombre a răspuns (pentru lolium):

Da, e un test, e multifunctional, pentru a fi bun crestin, pentru a merge in rai, mantuirea sufletului, pentru noroc in dragoste, de bani etc. Tu de crezi ca EmaS de Penticostal e asa energica, va poate confirma.winking

| EmaS explică (pentru Hombre):

Cred ca te referi la botezul in apa, sau nu?!

| EmaS explică (pentru Hombre):

Sigur ca da! Asa este, pentru ca fug de ispita cu jacuzzi!

| Hombre a răspuns (pentru EmaS):

Fugi tu EmaS fugi, dar o sa-ti para rau cand o sa ramaii decat cu amintirea, Domnul te va ierta caci stie si El ca ispita a fost prea mare.