| EvelynCocainIIIa6 a întrebat:

La religie sau conversatii habar n-am.Stim mai multi de biblia satanista, sper.De atnon szandor lavey, blabla.O are cineva in format...electronic.Adica un cur,pe calculator? Are cineva? Sa-mi dea macar un link de unde pot descarca, in limba romana...Am avut-o si citit-o dar mi-a fost stearsa de potarnichile alea(de parinti).M-as mai bucura daca nu ati comenta tampenii happy Sunt acolo chestii care mi-ar trebui sa le notez sau sa le retin happy Va rog, ma ajuta cineva?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| arminius a răspuns:

Poi daca tot te intereseaza Satanismul. din ce cauza nu citesti Biblia Crestin-ortodoxa, pentru ca nicio Biblie nu este mai Satanica decat Biblia ortodoxa, care chiar a fost scrisa de niste apostoli ai lui Isus care lucrau cu puterile demonilor!
Ca sa nu fiu acuzat ca vorbesc prostii iata dovada Biblica:

Luca 9.1. Şi chemând Isus pe cei doisprezece ucenici ai Săi, le-a dat putere şi stăpânire peste toţi demonii!
Si cum cei 12 apostoli au scris Evanghelia, manastire intr-un picior, ghici ciuperca cei?