| elasexygagica a întrebat:

Loome bunoaka m-am intorslove struck am vazut ca avem aceasta categorie si ma niste propuneri pentru ealove struck eu de obicei nu sunt prea credincioasa, dar ce vreau sa va propun o sa fie distractiv: ce ati spune daca de craciun am canta colinde la aceasta categorie? iar de pasti sa ne tinem noi slujba de inviere aici, sa kemam un preot sa faca slujba si sa tinem post si sa il asteptam pe iepuras, si de craciun sa ne facem cadourilove struck iar de pasti sa ne spovedimlaughing nu ar fi fun?laughing

24 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Da,este buna ideea ta.Sa te gandesti mai mult la detalii.

| FucktheSystem a răspuns:

Hei Ela, ne era dor de tine. Ai rămas la fel de perversă?batting eyelashes

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dragi crestini,
Gagica asta face doar misto.

| Angel0 a răspuns:

Nu ti-am dus lipsa, deoarece avem inca destui analfabeti pe aici.

| Angel0 a răspuns:

Cand ai sa le spui si astora care le curg balele pe tastatura, ca de fapt doar sanii ii ai de fata si restul este ca la ei doar putin mai mare?

| Dumnezău a răspuns:

Am auzit cuvantul orgie? Harold,o orgie la masa doamnei cu meduza,o data,de doua ori,adjudecat, pervers mic! Harold, m-am excitaaaat! RAWWWWWR!

Apache
| Apache a răspuns:

TPU fara elexagagica ar fi ca ceaiul fara zahar...
nu imi vine sa cred ca am zis asta

Răspuns utilizator avertizat
| Raquella a răspuns:

Da,este o idee geniala!

| monstrulet a răspuns:

Ela, nu stiu de ce mereu cand iti citesc posturile, am impresia ca ti-ai uitat aparatul...de masaj pornit laughing

| Hombre a răspuns:

Buna Ela mi se facuse dor de tine, pe unde ai umblat sexoaso, fara tine site-ul nu avea decat sare acum are si piper. Lasa treburile sfinte in Grija lui Ema si Marioara, noi cand facem o orgie?

| harciog a răspuns:

Da si la rubrica dragoste si sex ce ar fi sa invitam un sexolog poate ma dumiresc si eu de ce naibii am erectii de cite ori apari instant.

| Polaris a răspuns:

Îmi lipseai, băi. big grin Keep doing your job.

| Minks a răspuns:

Mi-era dor de tine, maxim.

| DreamAutopsy a răspuns:

Gagico, ce ai zice dacă de crăciun ți-am face cadou un abecedar? Că tot ai nevoie...
Cât despre întrebările tale tâmpite... n-am ce să comentez, mintea mea nu poate să pătrundă în intensitatea prostiei tale.

| dr0wn a răspuns:

As spune NU.

Daca tu vrei sa faci la PC tot ce normal ai face in AER LIBER...GO AHEAD
Plus internetul este creat pentru porno nu pentru...

^_^

| Skylerx a răspuns:

Da, ar fi foarte distractiv, dar cam greu thinking Si in ce consta asta? Da-mi add la id meu ralu_bobo2011@yahoo.com mai discutam acolo app sunt on happy

| elasexygagica explică:

O sa fie si orgiilove struck dar alea la categoria dragoste si sexlove struck,

| elasexygagica explică:

@harciog bunocule blushing ma faci sa inrosesc love struck:*:*

| eugenl a răspuns:

Bai...cateodata nu aveti minte

| TheFreak a răspuns:

Da bai, e asa de funny sa te spovedesti.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu ma dezamagi, unde e elasexygagica mea cea perversa si nebuna?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si dupa sa o punem de o orgie. Ce zici, ella?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

XxXBlackVampireXxX, dar de ce strici distractia? Gura bogata...