| genTlemeNNN a răspuns:

Si ce este asta? Oo da l-am vazut chiar m-au pus pe ganduri.

| Rahelia95 a răspuns:

Levi e baiat ce asculta de glasul propriului cuget..il respect foarte mult si clipurile poastate de el, fiindca mereu are de spus ceva util si interesant pentru fiecare dintre noi.

| Mădă0611 a răspuns:

Pe mine nu m-a pus pe ganduri laughing Animalele au reguli. Regulile sunt necesare pentru ca nu traim intr-o lume de vis, cum crede baiatul asta. M-a amuzat partea cu asigurarea, habar n-are ce si cum, vorbeste sa spuna ceva, sa prinda la cei care nu stiu. E normal sa simti frica. Cu natura nu te poti pune, dar cu o asigurare poti sta mai linistit. Iti lasi copilul la discoteca si ti-l omoara, sau primeste o lovitura si ramane paralizat pe viata, cine crezi ca se simte vinovat?

| RAY a răspuns:

Cum e sa stai pe ganduri plutesti banuiesc, da e adevarat nu exista libertatea totul e o iluzie

| Alphawolf a răspuns:

E superficial baiatul.