| JohnCena02 a întrebat:

Ma joc un joc ( PUBG ) si am diferiti prieteni cu care joc din diferite tari si m-am jucat cu un prieten turc si in timpul jocului m-a intrebat ce religie am el a zis musulman si eu crestin ordotox a ras putin si m-a pus sa repet dupa el cateva fraze din cate am inteles era ceva cu alah dar eu credeam ca face misto nu prea am inteles, iar dupa cele spuse mi-a zis your muslim now good job mate si de atunci nu am mai vorbit. dar vreau sa stiu e reala treaba ca am zis o porcarie se poate intampla ceva? am crezut ca ma pune sa zic la misto cum si eu il puneam cateva chestii in romana. el mi-a zis ca am devenit musulman acum si porcarii ce naiba?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

E o gluma, un musulman trebuie circumscris.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Te-a pus sa zici ceea ce se cheama juramantul de credinta. Daca nu e spus intr-o moschee in fata unui imam nu are valoare. Deci poti stat limistit.

Răspuns utilizator avertizat
| DeyCj a răspuns:

Dacă nu te-ai jucat balena albastră atunci e bine happy. Nu-ți face griji, ai făcut numai o incantație și acum o să te transformi din ortodox în membru ISIS laughing).
Serios, a făcut mișto de tine. Vrei să devii musulman? Atunci trebuie să știi citi coranul în arabă. Dacă reușești asta atunci ai devenit credincios întru' Alah.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Relax.

| costinvlad a răspuns:

Ambele religii sunt pentru a ne sclavii.