| EmaS a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un numar de telefon sau adresa de email a Grupului Maslinul - Biserica Albini, Cluj?

Răspuns Câştigător
| 7Dany a răspuns:

M-am interesat si numarul de telefon e cel care apare si pe site. Un prieten a incercat numarul si functioneaza, e corect. ( 0264-418634 ). In legatura cu grupul Maslinu, nu prea am reusit sa aflu multe. Am ceva cunoscuti si pe acolo prin acea biserica dar nici eu nu au nr. de telefon sau adresa de e-mail. O sa mai caut. Totusi poti incerca sa vorbesti la secretariatul bisericii ( la numarul acela de telefon ). Incearca sa suni undeva chiar inaintea orelor de slujba ca atunci sigur e cineva pe acolo. Imi pare rau ca nu pot sa iti dau mai mult ajutor deocamdata. Daca cumva aflu ceva mai mult o sa te anunt. O duminica binecuvantata!

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alt Strada Septimiu Albini nr.31 (intersecţie cu Nicolae Titulescu, cartier Gheorgheni)
cod poştal 400457, Cluj-Napoca, România
alt 0264/41.86.34
alt Pastor:Sandu Negruşer
Administrator biserică:Uţu Popan
Proiectant: Chichişan
Locuri pe scaune: 1270
Programele bisericii: (pot fi urmarite şi live pe acest site)
Marţi şi Vineri:18-20
Duminica:9-12,18-20
Email: contact@bisericaalbini.com

| EmaS explică (pentru RAY):

Mersi, numarul este nealocat.

| RAY a răspuns (pentru EmaS):

Trimite un ema-il

| EmaS explică (pentru RAY):

Am trimis, dar nu am primit raspuns.

| Mădă0611 a răspuns:

Http://www.bisericaalbini.com/contact ai incercat nr-ul ala si nu e cel care te intereseaza?

| EmaS explică (pentru Mădă0611):

Am incercat, dar numarul este nealocat. Iti multumesc mult.

| Mădă0611 a răspuns (pentru EmaS):

Este si o adresa de e-mail acolo.

| EmaS explică (pentru Mădă0611):

Am scris, dar nu am primit raspuns.

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Horoscop-cat-de-repede-te-exciti-in-functie-de-zodia-ta

Peşti. Ai nevoie de declaraţii intense de amor pentru a ajunge în acea stare de excitaţie maximă.

Berbec. Când vine vorba de pasiune şi amor, te aprinzi instant. Nu este de mirare, pentru că Marte, planeta sexualităţii, îţi guvernează zodia.

Taur. Pentru că eşti orientată către toate plăcerile vieţii, pe care le savurezi pe îndelete, acelaşi lucru se poate spune şi despre dorinţa ta sexuală şi modul în care percepi amorul.

Gemeni. Te exciţi mai mult din punct de vedere mental, vorbele erotice fiind perfecte pentru a te "aprinde" instant.

Rac. Te exciţi destul de lent şi asta pentru că ai nevoie de multă atenţie, mângâieri şi alinturi.

Leu. Jocurile amoroase care presupun dominarea te excită cel mai mult, prin urmare apelează la ele când vrei să ajungi pe culmile plăcerii.

Fecioară. Te stimulează mai mult cuvintele, literatura erotică sau imaginile foarte sexy.

Balanţă. Pentru că Venus, planeta plăcerilor, îţi guvernează semnul, foloseşti fiecare stimul primit pentru a ajunge într-o stare de exitaţie maximă atunci când îţi doreşti.

Scorpion. Chiar şi cea mai mică atingere poate fi pentru tine un gest erotic, care te excită foarte tare.

Săgetător. Numai câteva şoapte sexy ale iubitului tău sunt suficiente pentru a te transforma într-o adevărată "devoratoare" în pat.

Capricorn. Ai nevoie de mai mult timp, de multe atingeri, săruturi şi şoapte fierbinţi pentru a ajunge în acea stare de extaz.

Vărsător. Ai un apetit sexual accentuat, iar imaginaţia ta bogată te ajută să te înfirbânţi instant.

Citeste mai mult pe RTV.NET: http://www.rtv.net/......71251.html

| 7Dany a răspuns:

Cat de urgent este? Pe maine cel tarziu o sa am date de contact, daca e ok...

| EmaS explică (pentru 7Dany):

Waw! E Super. Astept cu nerabdare.

| ManStrong a răspuns (pentru EmaS):

Daca ajung la timp eu voi tine predica de Intrare a lui Isus in Ierusalim.
Miine exte exact ziua exacta.
A de fapt mai bine intru eu miine in Ierusal; im ca e mai aproape.