| Cupcakecat666 a întrebat:

Ma scuzați dar aseară am fost la o petrecere și acolo erau colegele mele de clasa și am început sa ne uitam la un film horror și cred ca am inebunit toate. După ce am văzut filmul am început sa mă comport ca un posedat și fetele se speriau de mine etc.Și când o fata din ele a început sa mă filmeze și sa mă pună sa mă închin am început sa fac mai rău dar de data ăsta fără sa vreau și ele se speriau de ochii mei și spune-au ca cică erau negrii complet. Și eu mă simțeam foarte rău îmi bătea inima atât de tare și aveam febra și ele îmi spune au ca aveam ochii negrii complet și în filmare sa văzut treaba ăsta. eu nu prea am treaba cu biserica și sper sa nu rămân posedat, în orice caz fata care a început sa plângă pe strada ca o alergam ca un animal sălbatic și scote-am sunete oribile și râdeam atât de urat și de ciudat încât nici dacă vreau nu mai pot sa imit nimic, sper sa mă ierte ca de dimineață i-am trimis un mesaj ca îmi pare rău și mama la alta fata a venit jos noaptea în fata blocului și mi-a zis sa țin post sa mă spovedesc dar eu numai dacă intru în biserica fac așa și mă simt ciudat de post numai spun......Eu nu prea cred în Dumnezeu și am încercat uneori da mă închin lui Satana. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Salut Cupcake666
Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu parintii despre treaba aceasta, este foarte rau ca ai incercat sa te ocupi cu satanismul, eu cred ca esti doar putin prea influentat din cauza acestui film si te comporti asa din cauza asta, nu ar trebui sa-ti dai drumul la emotii dar sa te controlezi, ar trebui sa te duci la biserica, sau macar sa spui vreo rugaciune odata pe seara, poate te va ajuta cu ceva, e foarte rau ca nu crezi in Dumnezeu.
Multa Bafta!
Semnat Putin Vodka 228.

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ca sa ai mai multa credibilitate ai putea sa pui filmarea aici. Altfel nu vad pe ce baza ne-am da cu parerea.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu te cred.

| Suck a răspuns:

Totul e in mintea ta, nu te mai uita la acele fime cu posedari, dupa cum observi scrii destul de mare... "+18"

| danutzu96 a răspuns:

Daca ai fimarea trimite-o pe mesaj privat sau pune-o aici(ca sa vedem despre ce e vorba).Din descrierea ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o singura solutie sa scapi de chestia asta: sa te lasi de trolling.

| julesmaria a răspuns:

Dupa numele tau de utilizator imi dau seama ca ti-ai dori asta. E foarte normal ca adolescentii sa fie atrasi de astfel de chestii si sa incerce sa impresioneze prin asta. Am trecut si eu pe acolo. Nu-ti dori asta, crede-ma!