| Steregoi a întrebat:

Majoritatea cântecelor adică 95% din cântece de pe Youtube sunt rele la fel cum 95% din teoria evoluționistă este greșită in timp ce restul de 5% se potrivește cu adevărul. In ansamblul ei teoria evoluționistă este greșită pentru ca trece peste 50% eroare. Ce credeți?

6 răspunsuri:
| Steregoi explică:

Procentele sunt o statistica facuta de mine in timp ce cautam un cantec care sa-mi placa in afara de cele difuzate la radio tv si de care m-am plictisit.

Pai tu ce cauti pe TPU si nu faci grataru? happy

| Steregoi explică:

La fel si cu filmele. 95% dintre filme sunt rebuturi. happy

| Steregoi explică:

Asa fac. Multumesc *

| Hackintosh22 a răspuns:

Minti ca de obicei.
Ai ascultat tu toate cantecele de pe yt?
Ai idee cate sunt si de cat timp ai avea nevoie sa asculti 10 secunde din fiecare?
Rele din puntul de vedere al unui indoctrinat religios mediocru?
Du-te bre si canta la alta masa.

| Mihai69222 a răspuns:

Asculti 5gang?

| Steregoi explică (pentru Mihai69222):

Am ascultat putin si nu-mi place muzica lor. Uite una care-mi place:

https://www.google.ro/......https?/url

Am gusturi rafinate si nu-mi plac decat putine cantece si filme raportat la multe cate sunt pe net.