| CristiB93 a întrebat:

Mergeti la Inviere?

Răspuns Câştigător
| AwaZoh98 a răspuns:

Geniile gandesc la fel, nu Cristian? laughing tongue

31 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

El e viu mereu in inima mea! Nu am nevoie de iluzii si lumini false aduse cu avioane private de catre farisei fatarnici!

| CristiB93 explică:

Nu cred ca va arunca, dar nici nu se va bucura, probabil se va gandii :
"Ce sa fac eu cu fiul asta al meu neasculator thinking"

| Exilee a răspuns:

De ce nu?

Sigur ca da. Sper ca si voi rezista atata (mai ales ca sunt extenuat rau de tot).
Dar, sunt sigur ca Domnul-mi va da putere sa rezist happy.

| CristiB93 explică (pentru Exilee):

Buun, ma bucur ca mergi, tine-o tot asa thumbs up

| Okami23 a răspuns (pentru Chαяtreux):

In sfarsit cineva neobsedat de religie

| costis a răspuns (pentru Chαяtreux):

Du-te si tu, ca nu iti patezi reputatia de atee. Aprinzi si tu o lumanare si ii faci o bucurie lui bunica-ta, daca mai traieste.

| Chαяtreux a răspuns (pentru costis):

Nu sunt atee. Cred in Dumnezeu.

| Chαяtreux a răspuns:

Nu stiu. Pur si simplu nu vreau. Nu-mi place sa fac lucruri pe care nu vreau sa le fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar nu voi sta inauntru, va fi foarte mare inchesuiala, stii cum e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,mă duc să-mi pregătesc cearșaful.
devil devil

| CristiB93 explică (pentru anonim_4396):

Nu, te rog, nu cearceaful laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiB93):

Ba daa, o să mă vezi la știrile de la ora 5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| AwaZoh98 a răspuns:

Intrebarea asta voiam s-o pun si eu, de fapt chiar am pus-o cu mici adaugari!winking
Si da, voi merge fara indoiala la Inviere! big grin

| CristiB93 explică (pentru AwaZoh98):

laughing Eh ti-am luat-o inainte, dar nu-i nimic, imi place ca ai gandit ca minehee hee

| CristiB93 explică (pentru AwaZoh98):

Cata dreptate ai draga mea kiss, cred ca meriti o funda, ce zici?

| AwaZoh98 a răspuns (pentru CristiB93):

O, nu trebuie, ma bucur ca iti place, dar eu am spus doar adevarul, nu? tongue
Dar daca tie iti face placere sa faci un astfel de gest, eu nu ma voi impotrivi, ci doar il voi aprecia foarte mult. happy
Paste Fericit si o seara buna in continuare! :*

| CristiB93 explică (pentru AwaZoh98):

Imi place sa fac astfel de gesturi, dar numai celor care merita happy Eu consider ca meriti asa ca este a ta, primeste-o impreuna cu un pupic pentru esti draguta kiss O seara buna si tie si Paste Fericitwinking

| AwaZoh98 a răspuns (pentru CristiB93):

Geniile gandesc la fel, nu Cristian? laughing tongue

| Corynna13 a răspuns:

Cu siguranta voi merge la Inviere happy Indiferent ca esti inauntru sau in afara bisericii, ce conteaza este ca asisti la slujba. Si ca esti cu sufletul acolo, alaturi de Dumnezeu. Un Paste fericit, Cristian!

| CristiB93 explică (pentru Corynna13):

Foarte frumos spus happy Paste fericit si tie kiss

| PartyClatita a răspuns:

Hristos a inviat, da, la 23:45 voi fi la biserica big grin

| andreeavesman a răspuns:

Da,adica cel mai potrivit acum este sa spun ca am fost.