| nicucostea855 a întrebat:

Mult prea adesea criticismul a fost respins de comunitatea ştiinţifică de teama de a nu le da informaţii favorabile creaţioniştilor? Culmea ironiei este că în numele ştiinţei ocrotitoare, criticismul ştiinţific tranşant al selecţiei naturale nu a fost luat în seamă?

3 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Ai inventat de unul singur cel putin 3 cuvinte in întrebarea asta.

| mastadont a răspuns:

Și care ar fi acest „criticism tranșant„? Dacă nu vi cu exemple atunci vorbești degeaba pentru că tu doar expui un soi de ipoteză, fără a aduce și un argument măcar.

| Meme10Meme a răspuns:

Ce ii ala criticism?