| WhiteWolf7 a întrebat:

Nati-o p-asta:http://www.youtube.com/watch?v=sYBOsvSYZvI
Hai incepeti, faceti-ma satanist, ateu si cum vreti voi ca ma amuza la nebunie cum reactionati la melodii din astea...
Deci, cum sunt?

36 răspunsuri:
| WhiteWolf7 explică (pentru EmaS):

Foarte frumos...pe bune.

| EmaS a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Ma bucur ca iti place.Pe mine ma,, unge''la suflet!

| Esperança a răspuns:

Poate o asculti si pe asta;) http://www.youtube.com/watch?v=btGnX6gvfaU

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteWolf7 explică (pentru Esperança):

Nu mai am timp acum ca trebuie sa plec la liceu da, cand ma intorc sigur o ascult.O zi buna tuturor!

| WhiteWolf7 explică (pentru Esperança):

Nu mai am timp acum ca trebuie sa plec la liceu da, cand ma intorc sigur o ascult.O zi buna tuturor!

| WhiteWolf7 explică (pentru Esperança):

Nu mai am timp acum ca trebuie sa plec la liceu da, cand ma intorc sigur o ascult.O zi buna tuturor!

| WhiteWolf7 explică (pentru Esperança):

Nu mai am timp acum ca trebuie sa plec la liceu da, cand ma intorc sigur o ascult.O zi buna tuturor!

| Esperança a răspuns (pentru WhiteWolf7):

In sfarsit dau si eu de cineva care stie sa vorbeasca fara sa jigneasca!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Esti pagan! no talking

| WhiteWolf7 explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ce, cum iti permiti sa ma faci pe mine pagan? Barbarule...(exact raspunsuri de genul asta vreau).

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru WhiteWolf7):

*crestin mode on*
Tu vei arde in iad, pagan nenorocit!
*crestin mode off*

| Paulla a răspuns:

Ai nevoie de o slujbă de exorcizare, eşti posedat de Diavol!
Lasă muzica satanistă, ascultă ceva în genul: http://www.youtube.com/watch?v=w9t1z2L44-s

| Trinitas a răspuns:

Te unge pe pancreas melodia asta.

Dacă le puneai creştinilor aşa ceva:
http://www.youtube.com/watch?v=Rl6fyhZ0G5E&ob=av2e
se blocau şi le exploda buca stângă, nu că ar fi nu-ştiu-ce melodie d-aia hardă, dar ar fi interesant de aflat cum reacţionează la ceva cu mesaj creştin şi cu video *îndrăcit dă la Satana, maică*

Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns:

Satanistule! Ateule!
Apropo, e absolut geniala melodia.

| monstrulet a răspuns:

Satanistule! huoooo! o sa arzi in iad daca nu asculti muzica bisericeasca crestinaa

| Bogdanux a răspuns:

Gamma Ray e una dintre cele mai bune trupe de power metal si una din preferatele mele.

Bonus:

http://www.youtube.com/watch?v=pGyc9PNy94w

| WhiteWolf7 explică (pentru Bogdanux):

FUCK YEAH!
Apropo, ai observat ca seamana izbitor cu Judas Priest aceasta formatie, Gamma Ray?

| Tania a răspuns:

Aaaaa este foarte, foarte tare, nu sunt eu mare rockerita.
Am totusi un mic comentariu.Trebuia sa pui Dimmu Borgir, ar fi fost socul mai mare.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Satana te domina!
O sa iti arda in flacari corpul tau de necredincios!
Fortele iadului te inconjoara!
Sa te ajute domnul si sa te indrepte pe calea cea buna cat mai repede!
Dracu' iti porunceste sa asculti asa ceva! Nu te lasa ispitit!
Fiul meu, spune-ti rugaciunile inainte de culcare pentru ca ai pacatuit!
Satanist marsav! Satanistuuu! uooooooo! jos cu satana laughing

mama' cat de buna e melodia :X

| BlackMetalIsMyLife a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Mama' cat ii ador pe aia de la Death! am ascultat-o cu asa multa inflacarare.metal is my life! Sunt moarta fara metal! :X huooooo ce satanista sunt!? laughing ehe.ma intreb ce-o zice un manelist de'ala care sta cu aurul la gat ca un caine spanzurat de cotet, care schelalaie ca ultimu' catel jigarit daca ar asculta asa un ''satanism'' de melodie laughing omg.as vrea sa-i vad fata vecinului meu manelist cand asculta o melodie metal laughing.eu, cand am ascultat prima data o melodie metal imi curgea saliva din gura laughing wtf?! de ce este asa de orgasmica melodia?!

| WhiteWolf7 explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

Lol.oricum, da, stu ce spui despre Death, au fel anume de a canta, iti dao stare si niste sentimente nemaipomenite...ce sa mai, adevarati profesionisti.Nu stiam ca mai exista metaliste adevarate pe site-ul asta, in afara de NoChance... WarAndRiot. si sa ma departe.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Sunt asa multumita de faptul ca mai exista si oameni care asculta muzica buna. aceasta muzica care ascultata la casti sau la boxe pe mine una ma face sa ma simt ca la un concert metal! pff ce dezamagita sunt ca nu exista mai multi oameni care sa o aprecieze! asta e adevarata muzica!

| WhiteWolf7 explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

OMG, cine esti si de ce gandest ca mine?(aproximativ)De unde esti, apropo?

| BlackMetalIsMyLife a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Uite,ti-am raspuns intr-un mesaj de unde sunt(iti explic eu acolo de ce nu am raspuns direct aici.).hee hee

| BlackMetalIsMyLife a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Cred ca nu ai primit inca mesajul. sunt din jud Arges...tu de unde anume esti?big grin

| Insomnii a răspuns:

*babe crestine si trolii mode on*
*isi face cruce* doamne fereste-ma copile esti *cauta un termene potrivt* esti pagan, satanist si alte chestii d'astea.mama mai du-te si tu la biserica
*babe credinciase si trolli mode off*
Asa care e faza fiecare asculta ce-i place suntem "cica" si subliniez CICA o tara "libera" deci fa omule ce vrei si eu ascult asa zisele chestii "sataniste" cum zic cocalari&piti si etc...
Deci asculta ce vrei ca pe astia nu are decat sa-i doara in *** de ce asculti tu, eu, el, ea, X, Y intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.am vazut postarile.am ales.numi plac tigarile,bautura,tipetele, drept muzica, si zgomotul drept modalitate de relaxare.ma intrebi cum esti? asa cum stii si cum te cunosti.asa cum ai ales.

| WhiteWolf7 explică (pentru anonim_4396):

Eu stiu cum sunt, eu va intreb pe voi cum ma considerati a fii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne vedem in iad / zi de zi si an de an sper sa ajung in iad cu 72 de virgine

| ank89 a răspuns:

Nu esti satanist happy imi pl...e un mod bun de exteriorizare