| OmulDeStiinta1986 a întrebat:

Nu e spalare pe creier a copiilor in documentarul Jesus Camp?
http://bit.ly/1GPrw6M

Bill Maher https://www.youtube.com/watch?v=SGceAojHR6o

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Este.

| OmulDeStiinta1986 explică (pentru NOname):

Felicitari. ai castigat funda big grin

9 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Cam asa sunt si martorii lui Iehova. Indoctrinare totala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Teologie_dogmatic%C4%83. am postat, da tu nu citi ca doar nu oi fi atat de bleg, tu esti omul de stiinta, deci deja stii ce ingroapa mata.adica pisica.

| OmulDeStiinta1986 explică (pentru anonim_4396):

Da' ce frumos te-a invatat mama ta crestina sa vorbesti. ia-o mai usor ca ma dai pe spate cu iubirea de crestin. big grin
Ok. nu citesc. no problemo big grin
interesant ca inca nu stii ca in general copiii ingroapa parintii. na... fiecare cu cat il duce capul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Am modificat era vorba de pisica, si nu de mama ta, care banuiesc ca e departe de postarile odraslei.

| OmulDeStiinta1986 explică (pentru anonim_4396):

Te referi ca ea crede in Dumnezeu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Ca de obicei.Cum ar veni, unii vorbesc cu gura, ceilalti inteleg cu picioarele.Si nu ma mira deloc.