| AlexeHellsing a răspuns:

Ritmul și mesajul sunt cu adevărat minunate, dar calitatea audio este cam slabă. Dar, în fond, la o piesă muzicală nu e important sunetul cât e important cât de multe trăiri și sentimente îți conferă.

| BlackSulphur a răspuns (pentru AlexeHellsing):

Mai putin muzica instrumental-simfonica. Acolo conteaza sunetul, deoarece si el contribuie la transmiterea mesajului.

| AlexeHellsing a răspuns (pentru BlackSulphur):

Probabil asta crezi tu, atâta timp cât cântă cât de cât binișor și are ceva de spus lumii atunci mie îmi este de ajuns.

| BlackSulphur a răspuns (pentru AlexeHellsing):

Ori nu ai habar ce am zis, ori te multumesti cu insuficientul din lucruri...

21 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| ErrorFound a răspuns:

Nu.

| HueyFreeman a răspuns:

Nu, ma doare capul de la calitatea audio.

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Ce legatura au manelele cu adevarul? In toate cultele sunt cantari melodioase, dar Isus spune in Matei 7:21 ca nu oricine zice Doamne doamne, vor fi mantuiti ci cei ce fac voia lui Dumnezeu, Asa ca acele cantari nu exprima nici un mesaj, ori Biblia vorbeste despre o unitate a credintei, acest lucru insemnand ca crestinii adevarati, pe langa faptul ca vor fi recunoscuti prin iubire, vor avea aceeasi invatatura, corecta despre adevar, vor transmite acelasi mesaj, vor face lucrarea pe care Isus Regele lor de Drept le-a poruncit s-o faca (Matei 28:19, 20) Si barbati si femei si tineri, toti trebuie sa cunoasca adevarul lui Dumnezeu, sa poata sa predea o invatatura corecta si adevarata, Mantuirea va fi pentru fiecare in parte, fiecare trebuie sa-si faca partea, sa nu ingroape talantul, ci sa aduca alti talanti la adevar. Nu vor denatura adevarul cu traditiile si obiceiurile lor. Avand unitate a credintei, adevaratii crestini indiferent din ce tara sunt, de ce nationalitate, toti au aceleasi cantari de lauda, fiecare in limba lui, dar aceleasi versuri, aceeasi melodie, acelasi numar de cantare, si canta toti din cartea de cantari, odata, nu pe rand(Femei, copii, Ce pot sa citeasca, barbati ).

| Rakanishuu a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se rupe.,.,. sufletu! crying

| BlackSulphur a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| 1DeadMemories a răspuns:

Nu.

| ovidius a răspuns:

ABSOLUT... NU!
Să-i curme cineva suferinţa bietului individ...

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Foarte frumos, imi place sentimentul de armonie pe care il emana

| JoeTPU a răspuns:

Nu prea.

| SelenaMe a răspuns:

Ba da.

| Yuruva a răspuns:

Nu.

| Serye a răspuns:

Mai minunata este piesa asta http://www.youtube.com/watch?v=QmSfw9-weTU