| RAY a întrebat:

Nu stiu cum uni stiu ce se va intampla cu mine in urmatori 3 ani, intrebarea mea e ce se va intampla? o rog pe emas sa raspunda

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Daca te gandesti la urmatori 3 ani...o sa-l pierzi pe cel prezent.

| RAY explică (pentru OOOLEOOO):

Ai spus un adevar mare, ma bucur ca gandesti asa

21 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Nu stiu altii ce stiu, si nici nu ma intere.
Sanatate

| M25M a răspuns:

Vezi ca la OTV acu' ceva timp era dementa pardon prezicatoarea aia de isi trantea niste carpete si toale pe cap si avea convulsii spasmodice ale mainii cand ghicea ea pe acolo prin garsoniera. Incearca sa o gasesti poate vei afla ce se va intampla.

| Infernο a răspuns (pentru M25M):

Voi chiar va uitati la OTV?

| Vasιle a răspuns (pentru M25M):

Nu mai zice ba. tanti aia se pricepe la astea, da e complicat ca nu e usor sa faci ce face aia.

| Vasιle a răspuns (pentru Infernο):

Ba vezi ca otv e singurul post bun. diaconescu e singurul bun care vrea s-o faca ceva. da nu il lasa aia.

| M25M a răspuns (pentru Infernο):

Pe femeia respectiva am vazut-o la carcotasi cred, orisicum nu la postul cu pricina.
Stau foarte putin timp la televizor si in nici un caz nu raman fascinat de posturi de genul acesta.
Apropo, bine ai revenit sau bine ai iesit din suspendare nu stiu care este formula exacta in cazul de fata.

| M25M a răspuns (pentru Vasιle):

Mda bine probabil daca esti fan al postului esti mai avizat decat mine sa tragi concluzii,
A si referitor la comentariul dat lui Inferno, vezi ca Danut a fost sluga lui Basescu si inca este atunci cand Basescu se afla la ananghie si are nevoie sa isi faca publicitate, asa ca nu te baza tu pe fanteziile lui DD.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Du-te la o tiganca sa-ti ghiceasca in carti, cafea, palma, ceai, etc.

| Zenit313 a răspuns:

Dar de unde stii ca altii stiu ce o sa se intample cu tine in urmatorii 3 ani?!

| RAY explică (pentru Zenit313):

Nu stiu, sunt curios, emas si inca 2, 3 pers mi-au zis asta

| RAY explică (pentru Zenit313):

Probabil vrea sa spuna ca o sa ma pocaiesc

| Zenit313 a răspuns (pentru RAY):

Stiu ca peste 3 ani,sigur o sa se intample ceva cu tine!

O sa simnti nevoia sa mergi la toaleta,o sa iti fie sete sau foame,o sa dormi,probabil o sa racesti,o sa mergi cu autobuzu,o sa te saturi de ras din cauza acestui site, o sa mergi cu masina, o sa mergi la scoala, o sa stai la calculator, o sa vorbesti la telefon..etc.

Profetii iti scriu pana maine si sunt 100% sigur ca o sa se intample (daca o sa mai traiesti 3 ani ) laughing

| kiv1990 a răspuns:

O sa mori de ciuda

| ManStrong a răspuns:

Stii raspunsul celebru.Vei trai nu vei muri.

| tavadaresti a răspuns:

Adica Ce se va intampla cu tine?
La ce te astepti? Este vorba despre Viitorul tau?

| RAY explică (pentru tavadaresti):

Da,emas imi spunea ca o sa ma pocaiesc in urmatori 3 ani

| tavadaresti a răspuns (pentru RAY):

Imi place la tine si admir acel stil de a studia si a cauta date care sunt scrise. Insa decizia aceasta tine de tine.
Insa ai multe de descoperit esti la inceput, asta am desoperit eu la tine

| Meganulon a răspuns (pentru RAY):

O sa mori de cancer la prostata.

| Koloszvar a răspuns:

Da cine-i emas? Nostradamus?

| cristinamo a răspuns:

Nimeni nu poate prezice viitorul, cei care spun k pot sunt cei care ia contact direct k diavolul. daca te duci sa vrajitoare si ele iti spun viitorul tau si tu le crezi, in mintea ta se formeaza informatii, te gandesti la ele si tu vei face asa sa se intample. daca tu crezi ce spune alea asa se va intampla dar daca nu le crezi nu se va intampla.ar fi un lucru bun sa te pocaiesti.parerea mea