| Zazen a întrebat:

Oare cat mai poate dura manipularea religioasă iudeo-crestină din Romania?
Urmariti...http://www.youtube.com/watch?v=Rd4r-ZGhoC0&feature=youtu .be

13 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Daca imi aduc bine aminte cazul, atunci cand acesta a fost dat la tv, era vorba doar de niste pungi aflate la subsol.

Ghidul respectiv, maicuta acuzata aici, nu este vinovata de nimci un lucru tendentios. Confuzia se pare ca apartine doar jurnalistilor care au "fabricat" ei insisi o stire cu material cu tot din moment ce nu se spune nicaieri faptul ca acele oseminte descoperite arheologic ar fi fost puse spre inchinare. Niciodata NU s-a intamplat asta...

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu exista iudeo- crestina sunt antonime!

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Zazen):

Trebuia sa inceapa de undeva

| sublime89 a răspuns:

Poate dura mult inca. Azi ma uitam pe Romania Tv si erau 3 invitati, toti religiosi, si toti ii luau apararea lui Becali, un puscarias mafiot. Ziceau ca e "un bun crestin, deci un bun roman". Astia ar trebui bagati la rubrica no comment.

Răspuns utilizator avertizat
| sublime89 a răspuns (pentru Zazen):

Da, si Vadim intra in aceeasi categorie de ipocriti. Ei reprezinta cel mai bine crestinii romani.

Răspuns utilizator avertizat
| Kabuto79 a răspuns:

Da conflictul dintre atei si crestini? cat mai poate dura? -.- INCETEAZAAAAA

Răspuns utilizator avertizat
| Kabuto79 a răspuns (pentru Zazen):

Nu... totul e mult mai simplu si usor. decat un joc de zaruri doar ca asa sunt oamenii. le place sa complice lucrurile.
Scuza-ma daca te am jignit. dar sunt sigur ca intelegeci ce vreau sa spun. cu acel video nu ai ajutat pe nimeni cu nimic. singurii care inteleg acel video sunt sti tu care... iar ceilalti o sa te considere adeptul satanei... asa ca nu ai rezolvat nimic. opinia mea.
Oamenii au nevoie de FAPTEEEE nu de vorbe de la TV

Răspuns utilizator avertizat