| xerxes1 a întrebat:

Oare Dumnezeu are buton ignore sau blocheaza user?
Ma gandesc doar la unii crestini ca steregoi,haotic,r3, alin il streseaza destul de mult si il fac sa sa se simta cumva vinovat de defectele creatiei sale.

3 răspunsuri:
| DarkAndDreary a răspuns:

Eh, cum își permite lumea să-i contrazică?

| bogdan8818 a răspuns:

Dragule, ai uitat ca tu mi-ai dat block? Mi-ai dat block si ti-ai batut joc de mine, ma gandesc ca ai facut la fel si cu ceilalti.
Fiecare e liber sa creada in ce vrea el, nu poti obliga pe nimeni, asa cum nu te oblig nici eu si nici Dumnezeu sa crezi in el, esti liber sa-l ignori. Eu nu am nimic cu tine, tu ai avut ceva si mi-ai dat block, inca nu stiu exact ce. Eu iti urez sa fii fericit si iubitwinking

| xerxes1 explică (pentru bogdan8818):

Am invatat sa ignor prostii si persoanele prepotente.
Tu parca nu esti prepotent.