| anonim_4396 a întrebat:

Oare exista fantome...:-? stiu ca un crestin nu s-ar gandi la asta, dar am si o poza care dovedeste existenta lor, care am facut-o chiar EU. v-o arat? uite-o: http://gabigabitza.sunphoto.ro/singura_mea_dovada_ca_exi sta_fantome VEZI?!

9 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Nu exista asa ceva.dupa moarte sufletul merge la judecata particulara unde Dumnezeu ii va hotara viitorul.dupa judecata, in functie de decizia Domnului el merge ori in rai ori in iad. fantomele nu sunt suflete umana sunt naluciri ale celui rau.dar nu trebuie sa te temi. puterea lor este infinit mai mica decat cea a Domnului.cand te simti vulnerabila spune psalmul90(http://www.biserica.org/Biblia/VT/Psalmii/90_index.html) si Tatal Nostru. Dumnezeu ne iubeste mai mult decat ne uraste diavolul:) Domnul fie cu tine

| Trinitas a răspuns:

Esti paranoic. Acum oricare 3 puncte reprezinta fantome?

| GabiiHaș a răspuns (pentru Trinitas):

Sunt fata...X-(

| GabiiHaș a răspuns (pentru Trinitas):

Si da' chiar, spune-mi tu cum s-au "format"punctele alea.

| Trinitas a răspuns (pentru GabiiHaș):

Daca se aseaza praf pe lentila aparatului acestea se vad in poza. Depinde si pe se material au aparut punctele alea, deoarece nu inteleg ce-i cu ecranul ala mare din poza sau ce-o fi ala.

| GabiiHaș a răspuns (pentru Trinitas):

Ecranul ala mare l-am transformat eu ca altfel nu puteam sa postez poza

| Varahil a răspuns:

Fantomele...Te prezinti crestin/a. Oare ar fi uitat Iisus sa ne spuna ceva de ele, daca existau cu adevarat? Daca tot ne-a zis:"feriti-va de oameni".de ce nu ne-a zis sa ne ferim de fantome? Oare nu cumva, pentru ca nu ele reprezinta pericolul real din viata noastra?

| Anonymus314 a răspuns:

E amuzant, dar nu e o fantoma

| mihaibrasov a răspuns:

Punctele alea... s-au format in Paint.