| Holiday a întrebat:

Pana la urma Preasfintia Sa Parintele Pomohaci e homosexual, sau bisexual?
Argumentati eventual cu citate din Biblie.

Pentru cei care nu stiu cine e:
https://www.ebihoreanul.ro/......35060.html

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bisexual

| Holiday explică:

Luati-va o camera! laughing

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru Holiday):

Buna treaba! Aoleo, o fi vreo dameza? Daca este duamna, imi cer mii de scuze. Recomand sexul an.al sau spaniol daca aveti cu ce! Daca este barbat, raman la aceeasi recomandare! rolling on the floor)

| Octavian199 a răspuns:

Preasfintia? rolling on the floor

| EcceHomo a răspuns:

A părăsit şi el, pentru o vreme, întrebuințarea firească a femeii, după cum scrie în Romani 1:27.
I-a dat femeii şi alte întrebuințări.Aşa i s-a părut firesc.
Dar ce pentru unii pare firesc, pentru alții pare păcat şi cer pedeapsă.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru EcceHomo):

In cate feluri poti "intrebuinta" o femeie? rolling on the floor)

| EcceHomo a răspuns (pentru Delmo_Catalin_1984):

Iei în derâdere cuvântul Domnului!sad

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru EcceHomo):

Doamne-ajuta, fiule! Eu o intrebuintez in multe feluri si toate sunt rodnice si folositoare! La oral ma refer indeosebi!

| EcceHomo a răspuns (pentru Delmo_Catalin_1984):

Ce vorbe spurcate ies din gura ta, om de nimic ce eşti!

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru EcceHomo):

Va multumesc nespuns pentru cuvintele nonsalante pline de caldura, dragoste si carisma! rolling on the floor)

| EcceHomo a răspuns (pentru Delmo_Catalin_1984):

Sunt chiar din inimă.Cu drag!happy

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru EcceHomo):

Flori si imbratisari pentru Domnia Voastra! laughing

| Uvox a răspuns:

Preasfintia Sa Parintele Pomohaci?
happy happy happy
Nu stiam ca femeia are "întrebuințare".
Presfintitul a preacurvit la băieții din cor? Sau a băgat ceva dosnic sub sutană?

Tipic. Una iese pe gura si altceva intra.
happy