| AvalohAlyn a întrebat:

Pandemia are legătură cu sfârșitul lumii? E începutul sfârșitului așa cum am mai auzit? Știu că au mai fost pandemii dar că această care sa bulverseze total toată omenirea nu.
Eu cred că începutul Necazului cel Mare a început un 2020 odată cu pandemia.
Voi ce credeți despre acest subiect?

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Nu are nici o legatura cu sfarsitul lumii. Au mai fost pandemii, nu e prima si probabil ca nu va fi nici ultima pandemie.

| AndrElle a răspuns:

Nu a inceput atunci, a început mai devreme. Haosul s-a pregătit ușor.

| EmanuelHEY a răspuns:

A inceput mai de mult chiar.
Toate semnele se adeveresc.
Trebuie sa fim pregatiti.
Dar sa avem grija ln ce popor mergem. Caci sau sculat multi profeti falsi. Daca vrei sa stii mai multe despre asta. Intra pe vestitorulimparatiei