| Henrypericolpublic a întrebat:

Pe scara (la un apartament) a murit un vecin și o vecina de vreo 80 de ani ne-a spus tuturor ca nu avem voie sa spălăm pentru asta.
E adevărat? Pare ciudat.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu te inteleg man

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

A murit cred ca voia sa zica.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Au dreptate, daca intra spiritul mortului in masa de spalat si numai gaseste raiul

| Henrypericolpublic explică (pentru RAY):

Știu ca pare ireal și este ireal dar voiam sa văd ce zice lumea așa în general.
Ce răspunsuri predomina.

| Henrypericolpublic explică (pentru RAY):

La faza de scriere am autocarelor și nu am ce sa fac.

| RAY a răspuns (pentru Henrypericolpublic):

Stiu asta, ca doar traiesc printre crestini care doar cand moare cineva, paste, craciun iti amintesc de dumnezeu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da frate, stat tot blocul împuțiț de acum. Hai serios.

| Irinel15123532 a răspuns:

Daca te referi la sabat, intr-adevar Dumnezeu a spus sa nu muncim in sabat, sa fie o zi de odihna. Recomand un video.

https://www.youtube.com/watch?v=mIZyLPx2iV8

| Helper07 a răspuns:

Nu e adevarat, doar datina batranesca de care Isus a spus sa ne ferim.

| Daniel323 a răspuns:

Ray merita funda.
A dat cel mai funny raspuns.

| Henrypericolpublic explică:

Era autocorector dar ăsta îmi tot da altceva.