| Allrc24 a întrebat:

Pentru atei: voua chiar nu va pasa de sufletul vostru? vreti sa ardeti in iad pentru vesnicie? nu va e teama asa putin de judecata Domnului? la judecata cand vti fi in fata lui Dumnezeu si va va intreba dc ai facut cutare si cutare lucru ce scuza veti mai baga? Daca nu crezi in Iisus Hristos adio rai si fericirea vesnica. Dumnezeu ne vrea pe toti la fericirea vesnica.nu conteaza ce pacate ai, trebuie doar sal accepti pe Iisus ca mantuitor personal si atat e simplu. E trist ca multi dau cu piciorul la acest darstraight face va rog fara injuraturi si obscenitati m-am adresat politicos.Si cei care nucred dc nu vreti sa va schimbati viata?

33 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Sufletul nu există. Și de ce aș ajunge eu în iad pentru că nu cred într-un dumnezeu orgolios care nu vrea să se arate dar vrea să credem în el, dar totuși fac fapte bune, și un creștin ce a omorât zeci de oameni ar ajunge în rai? Venise vorba la religie despre "cel mai mare păcat" și proful a ajuns la concluzia că e mai bine să omori alte sute de oameni decât să te sinucizi.

| Infernia a răspuns (pentru Danutza27):

Ai o problema nu nickul meu?

| Danutza27 a răspuns (pentru Infernia):

Din partea mea poti sa scrii ce vrei, nu stiu de ce ma intrebi pe mine. Sper ca nu o sa ma intrebi ce nume sa pui la copil daca este fata/baiat.Dar daca ma anunti din timp, o sa te ajut cu draga inima