| mastadont a întrebat:

Pentru cei care au avut, în familie, evenimente precum nuntă, botez sau înmormântare. Cât v-a cerut preotul? Mie mi-a cerut 500 de lei pentru un botez zicând că dacă nu-mi convine să merg la altă biserică.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CostinAlamariu a răspuns:

Nu, nu sunt preot. Sunt pur si simplu un om care nu suporta minciunile aruncate de frustrati pe internet.

Si da, am avut parte de nunți si botezuri in familia mea, si preotul meu duhovnic este un preot de manastire care nu cere niciodata niciun ban si te refuza intotdeauna daca vrei tu sa-i dai bani.
Si asa sunt majoritatea preotilor in zona mea.

| mastadont explică (pentru CostinAlamariu):

Înseamnă că ești norocos să trăiești într-o asemenea zonă, nu sunt puține. Așteptăm însă să vedem ce spun și alți user de pe acest site, sunt curios.

| Meme10Meme a răspuns (pentru mastadont):

Frate,vorbesti singur?

Răspuns utilizator avertizat