| OctavianDanielMaria a întrebat:

Pentru crediciosi. Daca Dumnezeu a zis in geneza ca este voie la incest, cum de nu vorbeste cu noi acum? Daca atunci vorbea cu oamenii, de ce acum nu vorbeste? Dumnezeu e neotarat in privinta incestuluirolling on the floor

7 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Ai probleme cu vreo ruda de ta de tot o ti langa cu incestul?
Dumnezeu daca ar "vorbi" cu tine ai disparea instantaneu din univers, de aia nu vorbeste cu tine, ca sa nu-ti explodeze "calculatorul".

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Crezi ca ai depsit stadiul Evului Mediu? Esti glumet dar nu inteleg care este treaba cu ceea ce fac OAMENII pe pamant, crime, violuri, sclavagism, de ce tentatia vostra este sa aruncati in spatele altora "produsele" voastre?

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Tot timpul cand tac.

Răspuns utilizator avertizat