| OctavianDanielMaria a întrebat:

Pentru Steregoi, care ma 'ignora, cica 'La ce folos atatia bani aruncati si irositi si atatea cercetari stiintifice si atatea descoperiri si inovatii si inventii daca in final tot la boala imbatranire si moarte se ajunge si pe mana aceluiasi Dumnezeu, care a facut tot ce se vede, se ajunge si tot la mila aceluiasi Dumnezeu se ajunge in cele din urma? Ce atata lauda si dispret?'Pentru ca e imposibil deocamdata.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Acum triesti in confort datorita celor ce au inventat, au crapat in razboaie si tot asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu stiam ca a fost facut pc de un gaywinking uite asa faci ce zice popa nu ce face el.