| Ionut56 a întrebat:

Pot purta reverenda daca sunt mirean?

Sa raspunda doar clerici BOR!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba, astept cu mare interes răspunsurile la intrebarea ta. Chiar sunt curios ce clerici bor sunt pe aici

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu sunt răspopit, asta a propos de clerici.
Dacă o porți, nu te poate pune nimeni la post și rugăciuni în genunchi pe boabe de fasole, dacă te prinde.
Cățelul meu începe să latre când vede o reverendă când îl scot la plimbare. Asta ar fi cea mai mare problemă a ta, o să te latre maidanezii.

| AG777 a răspuns:

Fa frate ce vrei, nu cred ca o sa ajungi in iad pentru asta, ar fi o absurditate, popii BOR (nu toti), dar totusi, ei propaga multa erezie in randul oamenilor, nici nu ar trebui sa te mai iei dupa iei, decat doar dupa aia care pot dovedi ca chiar au credinta si nu doar mimeaza credinta

| AG777 a răspuns (pentru AG777):

Imi cer scuze, Ma frate