| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa scriu intr-un pomelnic sa ma impac cu cineva?

8 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Cea mai buna metoda ca sa te împaci cu cineva, este să vorbești cu acea persoana și să îți ceri scuze. Dumnezeu asa ne încurajează să procedăm.Matei5:23,24

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, si pe urma poti sa scrii si o reteta pentru mancarea unui unicorn

| bibixu a răspuns (pentru suntserios):

Extrem de amuzant ai fostwinking

| suntserios a răspuns (pentru bibixu):

Am incercat sa ma ridic la nivelul intrebarii dar nu am reusit

| mentholinks a răspuns:

Poti sa scrii ce vrei atata vreme cat faci plata unde trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și dacă scrii ce se întâmplă?

| T2LS a răspuns:

Nu.

| Cujboae_Matei_2003 a răspuns:

Ba nu poti scrie chestia asta intr-un pomelnic. pomelnicele sunt pentru pomenirea celor morti sau celor vii nici decum pentru a te impaca cu cineva.