| 00BaDJoKe00 a întrebat:

Priviril si inrebativa http://www.youtube.com/watch?v=rhqtLefUvA4 la ce va ganditi?

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

La cum am dat un click în plus...şi la cât de uşot pot fi influienţaţi şi prostiţi unii oameni, şi eu nici măcar nu profit de pe urma lor.

| ateu123 a răspuns:

Scopul unui documentar este sa te faca sa crezi nu sa pui la indoiala cum o face stiinta asa ca e o porcarie alt documentar american de 2 banii darwin=englez si mari savanti erau evrei americani doar **** exporta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca mi-am obosit retina pe o prostie de film happy.