| al3xutzu a întrebat:

Profa' de religie ne-a povestit cum ca o fata din scoala nu a fost decat de 2 ori la biserica, la botezul ei si la al unei rude.Cica a ramas socata. Este sau nu cretina profa? La fel ca toti crestinii?

10 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Tin sa te corectez, profa de ortodoxie nu de religie.

| al3xutzu explică (pentru Thunderstruck):

Multumesc happy Am uitat sa mentionez asta.

| sabin89 a răspuns:

Mai Gigel, tie nu ti-e rusine asa un pic? Tu, un puţoi, indraznesti sa-i faci cretini pe "toti crestinii", adica si pe parintii tai, si pe unchii tai, si pe matusele tale, si pe bunicii tai, si pe bunicii mei si ai altora. Eu daca as fi taica-tu, te-as da cu capul de toti peretii.

| William a răspuns:

Singuri profesori cretini sunt cei de sport.

Răspuns utilizator avertizat
| PedoBarbie a răspuns:

Eu sunt atee de foarte mult timp.
Şi eu am avut dispute nenumărate cu profesorii de religie şi cu alţi ce cred în Dumnezeu şi alte asemenea.
Eu am fost de câteva ori la biserică, dar mai mult de curiozitate şi din obligativitate faţă de cunoştiinţele ce sunt religioase.
Profesoara ta e una din acele miliarde de persoane care dacă le zici că nu eşti religios sau ţi cu Satan ori nu te duci la biserică face ca toate cele.
Eu zic să nu bagi în seamă toţi proştii.
Pe curând!

| LegionarulRoman a răspuns (pentru William):

laughing

| LegionarulRoman a răspuns:

A fost socata de generatia tanara si tot mai "infirma"din punct de vedre mental, ca tine!