| ImmaDucK a întrebat:

RELIGULOUS,un documentar al lui Bill Maher.
https://www.youtube.com/watch?v=bMDF3bGyFmo
Dupa cum probabil stiti Bill Maher este ateu si din acest motiv a facut si acest documentar
Voi l-ati vazut? daca da,ce parere aveti?
Il recomand tutoror,un documentar excelent, ata pentru teisti cat si pentru ateisti.

3 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Eu nu-s asa de iteligent asa ca pot spune ce au comentat altii: "His opinion is so retarded that deserves no structured response. Is an idiot..."
Parca asa scria acolo, oricum orientarea sexuala este determinanta pentru opinile individului... Ziceau unii pe aici de ceva Teorii ale Conspiratiei "conduse de evrei" asa o fii? Tu ce parere ai?

| ImmaDucK explică (pentru danut):

Nu stiu cine a zis "His opinion is so retarded that deserves no structured response. Is an idiot...", dar nu e prea inteligent.
Si despre teorii ale consipratiei nu cred, necesata implicarea a prea multor oameni ca sa functioneze corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut niste roti dintate.pot sa-ti arat un mecanism creat de Dumnezeu, care functioneaza perfect de cand a fost creat? uite sistemul solar.scrie in cartea lui; pe toate le striga pe nume, una nu lipseste.si adauga oameni de stiinta, daca ar lipsi una singura, ar fi haos.nu ti-o recomand .cartea.nici filmul. oricum no sa intalegi nimic.