| Inferno a întrebat:

Sa inteleg ca pe TPU daca nu injuri crestinii esti considerat crestin?
Sau daca nu critici atei esti considerat ateu.
Eu cam asta inteleg.

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

Hai bre @inferno fii om serios,noi nu suntem aici sa ne ocaram si sa ne injuram,noi facem schimb de idei. Trebuie recunoscut ca ateii sunt mai grei de cap,dar noi cei credinciosi in Bunul Dumnezeu,suntem foarte toleranti si ii tratam ca pe aia mici cind fac numai dracii.Din contra ateii nostri sunt cei mai buni atei, cu binisorul te mai pricepi cu ei, mai sunt 2-3 exceptii, dar aia sunt bolnavi si nu trebuie sa ne suparam pe ei.

16 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

De unde ai tras tu aceasta concluzie? Trebuie neaparat sa recurgem la jigniri si injurii? Se pot purta si discutii civilizate.

| Inferno explică (pentru EmaS):

Pai vad ca de cand am renuntat la agresivitate si m-am comportat civilizat am inceput sa primesc o gramada de reprosuri.

| EmaS a răspuns (pentru Inferno):

Pai numai eu sa fiu jignita, tu ce ai, esti scutit?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să înțeleg că trebuie să lăsăm lumea în pace, nu trebuie să facem instigare la violență pe fond religios.
Fiecare cu religia și convingerea sa religioasă.
Nu ai treabă, nu te bagi!
Pa, pa.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Credeam că numai la adolescenţi şi D-S cotrobăi.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Bună.
Uite că te-ai înșelat, verifică mai bine!
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

In principiu, cam asta e. Eu as bate un crestin...de ateu ce sunt.

| iRaul a răspuns:

Foarte interesante intrebariile tale, chiar am vazut multe postate de tine, "you like to see the world burning" sau ceva de genu? happy
Cauti sa vezi scandaluri? laughing
Nu, nu cum spui, un om in treaba lui nu se baga, evident e enervant cand il vezi pe unu ca injura religia altuia sau cand vezi o maicuta pe TPU, dar fiecare cu ce-i place pana la urma. happy

| Bezea a răspuns:

De obicei cei care recurg la injurii sunt creștinii. FLAME ON!

| iRaul a răspuns (pentru Bezea):

Flame on? laughing am ras de cand am citit si o sa mai rad jumate de ora.laughing

| Marius_1376 a răspuns:

Pai tot asa ar fi si asta: daca esti vegetatian, atunci esti o leguma. sau daca aperi drepturile homoseualilor, esti un homosexual.

| AlexxxBoss69 a răspuns:

Eu sunt crejtin ortodocs j sunt mandru. ce e aia ateu?

| iRaul a răspuns (pentru AlexxxBoss69):

Ateu - persoana ce nu crede in nici o religie, nu crede in puteri divine sau chestii de genu. Intelegi?

| AlexxxBoss69 a răspuns (pentru iRaul):

Satanist,nu? am pricput tonguetonguetongue

| JokerKod a răspuns:

Religile sunt doar pentru a manipula populatia, nici una nu e corecta, si nici una nu respecta guvantul lui DUmnezeu, lasa-ti religia concentrati-va pe viata proprie si de a ajunge la o inteligenta cat se poate de mare! Daca vreti razboi, razboiti-va cu guvernul propriu, cel care ne distruge din interior. Ca sa refacem un guvern, trebuie distrus si dupa aceea construit din nou!

| Inferno explică (pentru JokerKod):

Construim un guvern peste ruinele acestiua, dar mai intai trebuie sa fie niste ruine, altfel nu se poate.