| DOD0512 a întrebat:

Salut, am 16 ani si m-am jucat cu cainele meu de 5 luni in curte, se juca cu degetul meu. cand am tras mana m-am zgariat in dintii lui, zgarietura este foarte minora, nu mi-a curs sange, tin sa precizez ca nu are vaccinurile facute, ar trebui sa merg sa imi fac un vaccin antirabic?

Răspuns Câştigător
| drutzix a răspuns:

laughing Te duci in pelerinaj si scapi.

Nu, nu trebuie sa-ti faci pentru ca atunci cand un animal e turbat e agresiv si hidrofob. - Pe scurt iti dai seama usor daca un animal e turbat, in nici un caz nu sta sase joace.

| DOD0512 explică (pentru drutzix):

A fost o greseala asta cu religia, dar mersi pentru raspuns man

7 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Cainele era credincios?
Altfel nu vad de ce ai postat la religie.

| DOD0512 explică (pentru xerxes1):

Am vrut sa pun la sanatate, dar am avut internetul prost si am pus random

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Da,dar ce legatura are întrebarea ta cu categoria religie pe care ai postat întrebarea?

Răspuns utilizator avertizat