| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit scrijelit un D si un 7 pe spatele unei icoane.
Ce poate insemna?
E de rau sau de bine?

6 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Asta inseamna pur si simplu ca cineva a scrijelit in acea icoana un D si un 7.
Ce-ar fi cu lumea asta daca ar fi influentata de scrijeliturile tuturor lunaticilor de pe pamant?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i de rau, pare fii o locatie de depozitare.
Eu pun locatia in felul asta, ca sa imi fie usor sa ma orintez cand am 3000 de dvd-uri si nu stiu unde sa-l pun, pe cel care l-am folosit deja.

| Celcestietot a răspuns:

Nu iti vor face nimic acele scrijelituri daca esti cu Dumnezeu.

| Algo098 a răspuns:

Dupa parerea mea care nu cred in spirite, suflete, spiridusi si altele de genul asta, nu gasesc o insemnatate deosebita pentru cele 2 caractere D si 7 de pe spatele icoanei. Toate incercarile de a face o legatura intre cifrele, stelele, planetele, cometele, literele, numerele si alte simboluri cu aspecte din viata noastra sunt simple speculatii lipsite de orice valoare, menite sa le aduca celor care le fac diverse beneficii materiale, de imagine sau audienta.

| aimullah123 a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic

| GicaGigekGica a răspuns:

Daniel 7 ani. Poate insemna orice, deci...