| anonim_4396 a întrebat:

Am o colegă care vrea să dea la litere. Problema este că ea nu știe ce să aleagă ca a doua specializare: engleză sau teologie. Eu o încurajez să aleagă a doua opțiune. Ce carte îi recomandați care să o facă să înțeleagă și să iubească religia ortodoxă?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Biblia este cartea pe care o recomand!

Apropo, las-o sa isi aleaga singura soarta, nu o incuraja in niciun felwinking.

| xerxes1 a răspuns:

Sa nu uiti sa-i sugerezi sa o voteze pe doamna Dancila, ca este ortodoxa, daca vrei sa fii idiot pana la capat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să nu o încurajezi așa. Ca să te ajut pe tine, citește Bibiia hazlie de Leo Taxil, ca să te mai limpezești la minte.
https://vdocuments.mx/leo-taxil-biblia-hazliepdf.html