| Andreidanix a întrebat:

Cum confectionez o tabla ouija? Pot sa o fac dintr-o hartie?
Dau funda

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

E bine sa faci înainte unele cercetări despre acest joc, pentru ca e periculos și intri în legătură directă cu demonii, iar ei nu sunt prietenoși.

| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa o faci din ce vrei tu, poti sa o cumperi de pe internet, sau din alta parte, asta nu o sa schimbe cu nimic faptul ca nu o sa se intample nimic, o sa iti irosesti timpul si banii degeaba, si eu am incercat faza cu tabla ouija acum 1 an sau maxim 2, si nu s-a intamplat nimic.

| TabletaSB a răspuns:

Https://www.roportal.ro/discutii/topic/109203-tabla-de-spiritism-oujia/
Invocarea unui prezentei demonice nu e un simplu joc, pentru ca s ar putea sa nu mai plece. De ce am dori asta?

| JungleHell a răspuns:

Salut! De obicei este o placă de lemn, o poți încerca și pe un carton mai tare, dacă lemn nu ai. Ceva de dimensiuni 35/35 cm. Colțul stânga sus- scrii Yes, dreapta sus-scrii No. În mijlocul ei scrii toate literele alfabetului (pe două rânduri), și pe un al treilea numerele de la 0 la 9. Jos scrii Good Bye (sau în română). Cam așa arată o tablă din asta.