| Moora123 a întrebat:

Salut,

Cunoaste cineva o biserica catolica in zona Moldovei, mai exact Suceava / Botosani?

Sa fiu mai precis, cunoaste cineva una DESCHISA din moment ce singura care am gasit-o este tot timpul cu lacatul la poarta.

Doar in zona aceasta caut, stiu ca sunt foarte multe in Bacau sau Iasi.

Multumesc

2 răspunsuri:
| RaduMD a răspuns:

Http://www.prcsv.ro/contact

Ca regula generala, daca nu se precizeaza altfel, bisericile catolice sunt deschise zilnic la ora 18 si Duminica la ora 10.30, deoarece de obicei atunci au loc slujbele.