| Farruko35 a întrebat:

O sa va para amuzante aceste intrebari, dar chiar nu fac misto.
Este pacat sa bei ceai? dar suc teddy? dar ciocolata calda?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Nu îți fac rău dacă le bei în mod echilibrat. Isus a zis ca e păcat ce scoatem din gura, adică dacă vorbim urat, bârfim etc, nu ce băgăm în gura, adică nu alimentele care le mâncăm.

11 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu este păcat. Isus a zis ca e păcat ce scoatem din gura, nu ce băgăm în gura.

| Farruko35 explică (pentru danay72):

Pai,aceste bauturi despre care ti-am zis, nu ne fac rau corpului? Asta nu inseamna ca e pacat? Apropo, daca vrei sa-mi explici ce-ai scris. Multumesc!

| Holiday a răspuns (pentru danay72):

In sfarsit un crestin care e de acord cu sexul oral atat prin fapta cat si prin vorba! Ca majoritatea una zic, alta fac...

| danay72 a răspuns (pentru Holiday):

Ști bine la ce m-am referit. Nu are nici o legătură.

| danay72 a răspuns (pentru Farruko35):

Nu îți fac rău dacă le bei în mod echilibrat. Isus a zis ca e păcat ce scoatem din gura, adică dacă vorbim urat, bârfim etc, nu ce băgăm în gura, adică nu alimentele care le mâncăm.

| Holiday a răspuns:

Numai gandul ca bei ceai, Teddy sau ciocolata calda e un pacat major. Daramite sa mai si bei. Nu e pacat, e de-a dreptul blasfemie. Crezi ca domnul Isus band astfel de lucruri necurate a ajuns schizofrenic?!? Nu! Doar apa si vin. Mult vin!

| AC4S4 a răspuns:

| deeeaqq a răspuns:

Direct orgie, cum îți permiți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu

| Nitroblast a răspuns:

Valea, daca faci trolling macar fa de calitate, nu in halul asta de penibil cu copyerino pasterino de pe Youtube si 4chan si reddit.

| Dani0464 a răspuns:

Depinde