| Nospeedlimit a întrebat:

Salut,recent eu si cu un prieten am inceput sa citim biblia satanica pentru ca mi se pare ca e mai misto sa fi satanist decat sa fi crestin si sa crezi in dumnezeu cum fac toti...mai ales ca satan arata mai misto totusi, are si coarne si barba..gen zici ca e o capra combinata cu om sau cum ii zicem noi, caprom.
ma gandeam sa ramanem pe satanism dar daca vedem ca pe viitor nu mai e la moda cred ca ne mutam inapoi pe crestinism
Totusi imi e frica sa nu ramana prietenul meu satanist pe viata si sa inceapa sa asculte rock si metal mai ales ca noi suntem fani satra benz si uram rockul ala de pletosi.

raspunsul cel mai inteligent primeste funda! 666

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce biblie satanista ai citit tu?

| Drimmero a răspuns:

Dumnezeule mare, daca prostia asta doare... incredibil ce oameni exista pe lumea asta!

| anonimg a răspuns:

Sunt unii ortodocși care iti vor spune din fire să nu faci asta; dar eu, ca si adventist iti spun să nu te joci cu lucrurile acestea.
Dacă vrei actiune citește asta: https://www.viatasisanatate.ro/o-calatorie-in-supranatural

| Elide a răspuns:

Se crede si el "jmecher"ca devine satanist ce sa facem asta e lumea in care traim oameni buni nu degeaba se omoara si aia cu balena albastra laughing laughing

| Skippy223 a răspuns:

Este un troll. 666

| Nitroblast a răspuns:

Nu ai mai mult de 12 ani, nu?

Esti de-a dreptul jalnic. Reciteste-ti intrebarea si o sa ajungi la aceeasi concluzie.

Desi... totusi cred ca esti un troll. Mai am speranta. Cel putin faza cu Satra e la caterinca, sper.

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

:GOD save this laughing

| MortalLama a răspuns:

Dude crestinismul te manipuleaza in timp ce satanismul iti ofera libertatea sa gandesti si sa te rogi la tine insuti. Plus, metalul si rockul sunt de super calitate

| Stefan_Robert_1998 a răspuns:

Sper ca va dati seama ca nu a vorbit serios si ca e doar o ironie... sper