| MarioMarius1998Vk9 a întrebat:

Salut
Se poate face vreun pact pentru a deveni vampir?

Răspuns Câştigător
| alin131 a răspuns:

Te rog potoleste-te. Nu sti despre ce vorbesti si actionezi la impuls.

Sa iti iasa din cap gandul asta.

| Mclaren12 a răspuns (pentru alin131):

Și dacă nu îi iese ce? Îl paște iadul?

12 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Cati ani ai ca sa vedem daca indeplinesti toate criterile necesare.

| MarioMarius1998Vk9 explică (pentru danut):

| danut a răspuns (pentru MarioMarius1998Vk9):

Sigur ai 18 ani? Esti major deci ai "campul deschis" dar sti ca trebuie si un certificat de la psihiatru, o adeverinta ca te poti intreine singur si ca deti propria locuinta, toate astea pentru a nu afecta pe cei ce sunt CONTRA?

| Mayhem666 a răspuns:

Suna la 666 si vezi ce oferte si pacturi mai sunt pe acolo. Daca au aparut oferte noi, anunta-ma si pe mine, vreau sa imi schimb certificatul de vampir nocturn si vreau sa devin vampir diurn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi spui daca afli vreunul.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Adica un fel de canibal? Mai bine lasa prostiile si nu te spurca cu sange. Sau vampir de ala din filme? Ei nu exista, mai bine linisteste-te.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Nu. nu există vamipiri.

| Petrovic a răspuns:

Vampir? Nu cunosc astfel de cărți. Religia ar trebui să fie bazată doar pe Biblie. Dar un singur om nu poate să schimbe milioane de oameni.
De ce ai vrea să devi vampir?
Nu cred că este posibil să devi vampir. Poate doar într-o poveste sau un vis nocturn.

| SG1995 a răspuns (pentru Petrovic):

Mai luat cu partea "doar pe Biblie". Moor! laughing

| Clockwork a răspuns:

Daca mai exista vampiri, sunt genul lui Nosferatu

| Ionut_Claudiu_1998_eO7U a răspuns:

Da bine intes ca se poate face acest pact cu unul dintre demoni de obicei multi apeleasa la satan se spune ca el trebuie sa te rogi la el sa-i dea ceea ce doresti pentru ca el e mai puternic de cat al demon obisnuit! Citeste mai mult despre incantatie despre cum poti sal chemi pe satan pentru ca sunt multe si ca sa-ti mearga sigur trebuie stiute bine. Am citit multe dar inca nu am avut tendinta sal chem dar nu va dura mult timp dar vreau sa nu o fac singur ci mai multi sal invocam cel putin 2. daca vrei sa vb mai multe despre asta cautama sunt disponimil mereu!